Oferta na system zarządzania pojazdami NAVIMAN

 

ADRIAN RYCERSKI
Tel: 698 566 111
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Szanowni Państwo,

NAVIMAN to innowacyjny system do kontroli i zarządzania pojazdami. Korzystając z danych komunikacji mobilnej oraz systemu nawigacji satelitarnej (GPS) pozwala odtwarzać dokładne dane na temat każdego pojazdu. Wystarczy dostęp do Internetu i za pomocą strony www.naviman.pl możemy korzystać z wszystkich dostępnych możliwości jakie daje system.

NAVIMAN to jeden z najbardziej precyzyjnych systemów śledzenia pojazdów dostępnych na rynku Europejskim. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie NAVIMAN podpisał umowy licencyjne na korzystanie z map Google co pozwala naszym klientom zbierać precyzyjne informację o swoich pojazdach.

 

NAVIMAN DLA FIRM TRANSPORTOWYCH

KONTROLA PALIWA

System Naviman pozwala na monitoring paliwa poprzez podłączenie pod CAN, Sondy Paliwa lub monitoring paliwa poprzez pływak. Optymalne rozwiązanie dobieramy do typu pojazdów oraz indywidualnych potrzeb Klienta.

Dzięki możliwości importowania dokumentów kosztowych (plik excel, karty paliwowe) możliwe jest wyeliminowanie fałszywych tankowań na karty flotowe.

KONTROLA I ROZLICZANIE CZASU PRACY KIEROWCY

System Naviman pozwala monitorować czas rozpoczęcia i zakończenia pracy każdego dnia, jak również identyfikować każdego z kierowców. W pojazdach ciężarowych dane dotyczące czasu pracy mogą pochodzić z tachografu cyfrowego. Dzięki funkcji szybkiego podglądu czasu, użytkownik systemu Naviman ma bieżący podgląd na aktualny czas pracy i postojów swoich pojazdów.

 • Podgląd na aktualny czas pracy kierowcy z Tachografu Cyfrowego
 • Podgląd na zalogowanych Kierowców (Imiona i Nazwiska)
 • Zdalne pobieranie plików DDD (karta kierowcy)
 • Raporty dotyczące czasu pracy oraz wykrywanie nadużyć
 • Czytnik kart przedsiębiorstwa

BUDOWA KARTOTEK POJAZDÓW I KIEROWCÓW

W systemie Naviman klient ma możliwość stworzenia kompletnych kartotek pojazdów i pracowników. W jednym miejscu mamy skupione najważniejsze informacje oraz wskanowane istotne dokumenty.

MANAGER TERMINÓW

Prosty i intuicyjny interfejs pozwala na wprowadzanie terminów spraw związanych z pojazdami i kierowcami. Program działający w tle przypomni Ci o wymianie oleju, zrobieniu badań technicznych czy np. zbliżającemu się terminowi badań psychotechnicznych kierowcy.

KARTA DROGOWA

To idealne narzędzie do ewidencji przebiegów oraz przebytych tras. Wszystkie dane zapisywane i magazynowane są w programie. Kilometry przejechane przez pojazdy są sczytywane z komputera pokładowego pojazdu więc nie ma mowy o rozbieżnościach w przebiegach. Z karty drogowej dane można eksportować do Excela, PDF lub zrobić wydruk z panelu programu.

CZAS PRACY NA TERENIE NIEMIEC I INNYCH KRAJÓW (MiLoG)

System Naviman dzięki detekcji przekroczenia granic przez pojazdy, monitoruje czas pracy na terenie danego kraju. Po wprowadzeniu zmian w prawie Niemieckim są to pomocne informację mające wpływ na wygodne rozliczenie pracy.

 

ZDALNE SCZYTYWANIE TACHOGRAFÓW I KART KIEROWCÓW

To totalna nowość na rynku. Dzięki zamontowaniu modułu NAVIMAN PRO-TACHO mamy możliwość sczytania danych z Karty Kierowcy lub Tachograf bez wstawania z fotela! Wystarczy 4 kliknięcia i dane mamy zapisane u siebie na dysku. To koniec z żmudnym sczytywaniem tachografów bezpośrednio w pojazdach.

Poniżej widok raportu z Tachografu. W prosty sposób klient uzyskuje istotne informację na temat pracy poszczególnych kierowców.

 

widok z tachografu

 

Poniżej widok magazynu plików sczytanych z tachografu i kart kierowców.

 

widok z tachografu

 

Poniżej przedstawiamy interfejs mapy, zależało nam na tym aby było przejrzyście i prosto. Znajdziemy tu najistotniejsze informację o naszych pojazdach. Plusem jest też fakt, że platformę GPS budujemy wspólnie z naszymi Klientami więc każda uwaga i pomysł na zmiany jest przez nas rozpatrywany.

mapa z GPS 

 

Raport Paliwa w systemie Naviman jest zbudowany przede wszystkim po to aby ułatwić sobie pracę. Dzięki możliwości ustawiania norm dla poszczególnych pojazdów, system poinformuje o procentowych przekroczeniach, wychwyci tankowania oraz ubytki paliwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy spędzać czasu nad wyliczaniem odchyleń od ustalonych norm i w łatwy sposób wybierzemy kierowców którzy zasługują na premię jak i tych którzy jeżdżą nie ekonomicznie. Dodatkowo import danych z kart flotowych pozwoli zweryfikować tankowania lub wykryć fałszywe tankowania na kartę flotową.

 raport paliwa

 

ECODRIVING

Najnowsze urządzenia oferują ogromne możliwości kolekcjonowania danych, umożliwiając wielowymiarową analizę. Funkcja ta została zastosowana m.in. do pobierania danych o sposobie jazdy. Im więcej parametrów udostępnia komputer pokładowy pojazdu lub dodatkowe czujniki, tym wszechstronniejsza analiza może zostać przygotowana.
Standardowa analiza obejmuje (pod warunkiem dostępności danych):

 • informacje o użyciu pedału gazu, hamulca, tempomatu, retardera
 • informacje z akcelerometru (nagłe przyspieszenia, gwałtowne hamowania i zakręty)
 • wykres wykorzystania pedału gazu
 • wykres wykorzystania pedału hamulca
 • rozkład obrotów względem prędkości
 • rozkład obrotów względem bieg

 

DOSTĘP DO SYSTEMU

Funkcjonowanie systemu oparte jest na serwerze zewnętrznym firmy NAVIMAN. To rozwiązanie umożliwia dostęp do systemu z każdego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki internetowej

 

INTERFEJS

Przejrzysty i funkcjonalny interfejs użytkownika był budowany w oparciu o opinie i sugestie klientów, dzięki temu użytkownik ma szybki i łatwy dostęp do informacji o pojazdach oraz raportach. Dodatkowymi funkcjami ułatwiającymi codzienne funkcjonowanie są również informację o serwisach eksploatacyjnych, centrum kosztowe oraz kontrola normy zużycia paliwa.

 

SZYBKOŚĆ TRANSMISJI DANYCH

Naviman stawia na jakość, odświeżanie pojazdu w przedziale od 5 do 60 sekund pozwala na podgląd swoich pojazdów w czasie rzeczywistym. Generowanie Raportów i Historii trwa maksymalnie kilka sekund

 

INNOWACYJNOŚĆ NAVIMAN

Podstawą rozwoju jest współpraca z najlepszymi Partnerami, NAVIMAN innowacyjność produktów oraz nowoczesne zarządzanie czerpie ze współpracy z Gdańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym.

 

Gdański Park Naukowo-Technologiczny

 

budynek

 

SERWIS

Współpracujemy z certyfikowanymi serwisami, a nasz dział techniczny bardzo często rozwiązuje problemy w sposób zdalny (np. zmiana parametrów kalibracji sondy paliwowej lub profili GPRS w urządzeniach), bez konieczności wizyty Klienta w serwisie. Sam montaż urządzeń odbywa się w serwisach lub w siedzibie firmy Klienta

 

mapa

Kontakt

 

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

Biuro Olsztyn

Siedziba główna

Dolna 16, 10-699 Olsztyn

Właściciel:
Marcin Graw tel. 530 910 927
Biuro:
Małgorzata Lempkowska tel. 537 910 927

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.