Przechowywanie ewidencji czasu pracy kierowców

Przypominamy, że pracodawca w firmie transportowej zobowiązany jest do prowadzenia ewidencji czasu pracy kierowcy w postaci papierowej lub elektronicznej, a także do przechowywania jej przez okres aż 10 lat. Musi ona być udostępniana kierowcy na jego wniosek.

W ostatnim czasie wśród firm transportowych odnotowujemy liczne kontrole, zarówno Inspekcji Transportu Drogowego jak i Państwowej Inspekcji pracy. Podczas takiej kontroli Inspektorzy przywiązują dużą wagę do prawidłowego prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej.

Chcielibyśmy przypomnieć, że oprócz standardowego rozliczania czasu pracy kierowców prowadzimy także obsługę kadrowo-płacową. Wówczas w naszym biurze odbywa się cały proces rozliczenia pracownika, od otrzymania danych z karty kierowcy do gotowej listy płac. Dzięki temu dokumentacja pracownicza jest prawidłowa i zgodna z rozliczonym przez nas czasem pracy. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla naszych klientów oraz znacznie ułatwia przygotowanie firmy do ewentualnych kontroli.

 

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

Biuro Olsztyn

Siedziba główna

Dolna 16, 10-699 Olsztyn

Właściciel:
Marcin Graw tel. 530 910 927
Biuro:
Małgorzata Lempkowska tel. 537 910 927 
Anna Szczepańska-Jurgin tel. 537 910 927

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kadry:
Justyna Jóźwiak-Graw tel. 533 453 126
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.