O nas

Asekuria Trans jest firmą zajmującą się profesjonalną i kompleksową obsługą przedsiębiorców wykonujących krajowy i międzynarodowy transport drogowy rzeczy i osób. Prowadzimy rozliczanie i ewidencję czasu pracy kierowców. Posiadamy aktualne, licencjonowane oprogramowanie, co umożliwia nam rzetelne przygotowanie dokumentacji zgodnie z wymogami PIP oraz ITD.

Na rynku istniejemy od 2008 roku. Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, nastawionym na rozwój wiedzy i umiejętności, a także zwiększanie efektywności naszej pracy. Z pełnym zaangażowaniem skupiamy się na wszystkich zagadnieniach, z którymi zwraca się do nas przedsiębiorca, analizujemy problemy i doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania. W relacjach z kontrahentami szczególny nacisk kładziemy na współpracę opartą na partnerstwie i zaufaniu. Chcemy byście Państwo czuli się bezpiecznie i pewnie powierzając nam swoje sprawy, dlatego też zapewniamy naszym klientom stały kontakt osobisty i telefoniczny.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do współpracy!

 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W:

  • Bieżąca analiza naruszeń wg rozporządzenia 561/AETR
  • Pobieranie danych z kart kierowców i tachografów cyfrowych
  • Bieżąca kontrola terminów odczytów oraz ciągłości zapisu danych
  • Szkolenia kierowców oraz kadry zarządzającej transportem
  • Przygotowanie firm transportowych do kontroli w przedsiębiorstwie
  • Pełnomocnictwo podczas kontroli lub w toku prowadzonego postępowania administracyjnego
  • Pomoc w sporach z organami administracji publicznej (pisanie pism procesowych, odwołań, wyjaśnień)

 

 

Kontakt

 

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

Biuro Olsztyn

Siedziba główna

Dolna 16, 10-699 Olsztyn

Właściciel:
Marcin Graw tel. 530 910 927
Biuro:
Małgorzata Lempkowska tel. 537 910 927 
Anna Szczepańska-Jurgin tel. 537 910 927

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kadry:
Justyna Jóźwiak-Graw tel. 533 453 126
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.