Zmiany w kodeksie drogowym od 1 lipca 2020

Czy PIP może kontrolować wykresówki właściciela firmy transportowej?

Czy PIP może kontrolować wykresówki właściciela firmy transportowej?

 

Jakie są uprawnienia Państwowej Inspekcji Pracy?

Czytaj więcej...

Zmiany w kodeksie drogowym od 1 lipca 2020

Pakiet mobilności - najbliższe zmiany

 

Już 20 sierpnia wchodzą w życie pierwsze zapisy pakietu mobilności mówiące o zmianach w czasie jazdy i odpoczynku a także regulujące zasady powrotu do bazy.

Czytaj więcej...

Zmiany w kodeksie drogowym od 1 lipca 2020

Zmiany w kodeksie drogowym od 1 lipca 2020

Już 1 lipca obwiązują zmiany w kodeksie drogowym, mające na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa uczestników ruchu. Nowe przepisy przewidują jeszcze wyższe ryzyko utraty prawa jazdy, a jednocześnie zakładają większe przywileje dla pieszych.

Czytaj więcej...

biała ciężarówka

Brak naruszeń - brak protokołu kontroli

Kolejna, trzecia już wersja Tarczy Antykryzysowej zakłada zmianę zasad przeprowadzania kontroli drogowych. ITD miałaby wystawiać protokoły kontroli tylko i wyłącznie w przypadku stwierdzenia naruszeń. Z kolei w sytuacji przejścia kontroli bez zarzutu protokół kontrolny nie będzie sporządzany. Informacja o każdej kontroli ma być jedynie umieszczana w Centralnej Ewidencji.

Czytaj więcej...

tarcza antykryzysowa

Terminy administracyjne w ramach tarczy

Po ostatniej nowelizacji tarcza antykryzysowa (2.0) została rozszerzona o kolejne rozwiązania. Wśród nich zawarto m.in. wydłużenie terminów administracyjnych dla kierowców, maszynistów oraz posiadaczy pojazdów.

Czytaj więcej...

Francja w czasie pandemii

Transport we Francji w czasie pandemii

W związku z trwającą epidemią władze Francji przedłużyły restrykcje w przemieszczaniu się do 11 maja. Poniżej wskazujemy najważniejsze informacje w zakresie wjazdu na terytorium Francji.

Czytaj więcej...

Kontakt

 

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

Biuro Olsztyn

Siedziba główna

Dolna 16, 10-699 Olsztyn

Właściciel:
Marcin Graw tel. 530 910 927
Biuro:
Małgorzata Lempkowska tel. 537 910 927

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.