Usługi kadrowo-płacowe

Długopis i kalkulator na dokumencieMając na uwadze wiele zapytań naszych klientów, sygnalizujących zapotrzebowanie na tego typu usługi, wraz z nadejściem z nowego roku podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności naszej firmy o usługi kadrowo-płacowe.
 
Obsługa realizowana będzie bezpośrednio w naszym biurze, przez dedykowanego do tego pracownika posiadającego wieloletnie doświadczenie w branży kadr i płac.
 
Dzięki takiemu rozwiązaniu Państwa dokumentacja pracownicza będzie spójna, prawidłowa i co najważniejsze procedura rozliczeń będzie dla Was wygodniejsza. W jednym miejscu odbywać się będzie cały proces rozliczenia pracownika – od wysłania danych z kart kierowców do otrzymania listy płac i rozliczenia Zusów.

Poniżej przesyłamy informacje mówiące o tym, co konkretnie możemy Państwu zaproponować tym zakresie:

 1. Sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników (np. umowy o pracę, umowy zlecenia, skierowania na badania lekarskie, świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu);
 2. Prowadzenie akt osobowych pracowników;
 3. Prowadzenie miesięcznej ewidencji czasu pracy pracownika na podstawie dostarczonych list obecności z uwzględnieniem rozliczania wszelkich nieobecności, prowadzenie kartotek zasiłkowych;
 4. Naliczanie wynagrodzeń z tytułu zatrudnienia i świadczeń z ZUS, sporządzanie list płac;
 5. Monitorowanie terminów ważności umów, badań lekarskich, szkoleń z zakresu BHP;
 6. Przygotowanie dokumentacji związanej z realizacją czynności dotyczących zajęć komorniczych;
 7. Tworzenie dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń społecznych i ubezpieczeń zdrowotnych pracowników;
 8. Tworzenie i przesyłanie do ZUS deklaracji zgłoszeniowych, aktualizacyjnych i rozliczeniowych;
 9. Sporządzanie deklaracji do PFRON;
 10. Sporządzanie miesięcznych informacji o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy, przygotowywanie rocznych informacji i deklaracji podatkowych;
 11. Sporządzanie raportów statystycznych wymaganych przepisami prawa pracy;
 12. Przeglądy procesów kadrowych i wyników naliczania wynagrodzeń pod kątem ich zgodności z zawieranymi umowami oraz obowiązującymi regulaminami i przepisami prawa;
 13. Przygotowanie firmy do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, ZUS;
 14. Obsługa i naliczanie składek na Pracownicze Programy Kapitałowe (PPK);
 15. Obsługa pracowniczych ubezpieczeń grupowych;
 16. Administrowanie e-PUE w zakresie zwolnień lekarskich;
 17. Pomoc przy prowadzeniu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

 

Biuro Olsztyn

Siedziba główna

Dolna 16, 10-699 Olsztyn

Właściciel:
Marcin Graw tel. 530 910 927
Biuro:
Małgorzata Lempkowska tel. 537 910 927 
Anna Szczepańska-Jurgin tel. 537 910 927

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kadry:
Justyna Jóźwiak-Graw tel. 533 453 126
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.